Dlaczego my?

Get started today
Discover more

Dlaczego my?

Granel_fotowoltaika

Nasza firma GranEl postała by sprostać Państwa oczekiwaniom, tak aby zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług w przystępnej cenie, akceptowalnej dla wszystkich. Dobór najwyższej klasy dodatkowy tekst podzespołów z długoletnią gwarancją to jedno,  ale w połączeniu z doświadczeniem monterów, popartym wieloma szkoleniami gwarantuje sukces. Nasza firma, jako jedna z nielicznych w regionie, posiada uprawnienia UDT (urząd dozoru technicznego).

Wspólnie możemy zadbać o nasza Planetę

Wybierając firmę GranEl specjalizująca się w instalacjach
fotowoltaicznych na terenie województwa lubelskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego masz pewność że podejdziemy do Ciebie indywidualnie. Wysłuchamy Twoich oczekiwań,
podpowiemy na co zwrócić uwagę przy doborze podzespołów, wielkości instalacji oraz co jest bardzo ważne miejscu usytuowania instalacji fotowoltaicznej. Przykładamy wielka uwagę do walorów estetycznych, tak abyś mógł się cieszyć nie tylko z korzyści płynących z fotowoltaiki, ale również uatrakcyjnienia własnego domu, czy firmy.

Skontaktuj się z nami a na pewno wspólnie osiągniemy sukces.

Granel_fotowoltaika_2

Z każdym dniem dokładamy wszelkich starań, aby być coraz lepsi i gwarantować usługi na najwyższym poziomi. Każda wykonana przez nas instalacja jest inna dzięki czemu możemy rozwijać nasze umiejętności.

NAPISZ DO NAS
Zwrotu w pierwszym okresie 70%
Zadowolonych klientów 100%
Instalacje w lubelskim 75%

Etapy współpracy

  • Po pierwsze zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację z naszym doradcą.

  • Przedstawimy Ci indywidualną ofertę cenową z uwzględnieniem potrzeb klienta.

  • Podpisanie umowy

  • Montaż

  • Złożenie pełnej dokumentacji projektowej niezbędnej do obioru przez zakład energetyczny

  • I to wszystko, możesz w pełni się cieszyć z promieniowania słonecznego

Czy wiesz, że...

Do działania paneli fotowoltaicznych niezbędne są nie tyle promienie słoneczne, co promieniowanie ultrafioletowe, a te choćby w niewielkich ilościach przedzierają się do ziemi nawet w najbardziej pochmurne dni?